O mne

Moja moderátorská kariéra sa začala v mojich 15 rokoch.Vždy ma moderovanie a zabávanie ľudí priťahovalo. Zaciatkom 90 rokov som sa ocitol v diani so začínajúcim legendárnym Fun rádiom ako moderator speaker.

Túto príležitosť mi poskytol vynikajúci DJ MONTY, ktorý mi pomohol otvoriť
dvere do sveta diskoték, pódií ,svetiel shovbiznisu. Vďaka mojej ukecanej povahe som dostal šancu prejaviť sa do éteru davu diskoték Fun rádia, ktorému som max. prepadol a tým sa spustila vlna moderovačiek, akcií, podujatí /Moderátora/ . Bolo to moje najkrajšie obdobie plné adrenalínu, skúseností, boli sme ako jedna veľká rodina začínajúcich puberťákov a ludi ktorý su dnes známe osobnosti radii a televizií.

Mal som tú možnosť spoznať úžasných ľudí, ktorí mi dali
šancu prejaviť sa a ochutnať moderovanie vätších rozmerov pódií, ktoré moderujem dodnes. Ďakujem užasným ludom kamaratom, kolegom,ktorý ma medzi seba pustili a ukázali cestu,ako sa vypracovat ďalej pokračovať v tom čo milujem a vykonávam srdcom. Externe spolupracujem so Slovenskou televíziou a rozhlasom mal som tú česť byť pri projektov ako Pošta pre Teba, Takí sme boli, Čierna a Biela, Ocenenie Otto, Milujem Slovensko a mnoho ďalších uplatnil som sa i dabingovom štúdiovom svete do sučasnosti.

Venujem sa organizovaniu mojich vlastných charitatívnych akcií v detských domovoch, sociálnych zariadeniach, napomáham i detskej onkológii bez nároku na honorár. Snažím sa priniesť pohladenie duše hovoreným slovom, bábkami či hudobnou produkciou.

Som zástanca kvality profesionality na max. úrovni. Svoju prácu ponúkam v plnom nasadení a kvalite. Za ten dlhý čas som sa stretol s mnohýmiá dobými ľuďmi, ktorí sa mi snažili podať pomocnú ruku preto sa aj ja usilujem byť nápomocný.

Kontakt

Email

info@discoleo.sk

Leonard Dani